EMO MILANO 2015 Geri

5-10 Ekim tarihlerinde Milano Emo Fuarı'ndayız, ya siz?

Emo Fuarı Ekim 2015 bu yıl Milano'da 'Let's build the future' slogani ile kapılarını açıyor.  5-10 Ekim 2015 arasında gerçekleştirilecek Emo Fuarı takım tezgahları ile ilgili donanım ve teknolojiler çerçevesinde Dünyanın en önemli ve büyük fuar organizasyonudur. İlk olarak 1975 yılında kurulmuş olan fuar 2 yılda 1 düzenlenmektedir.

Fuarın her ülkede temsilcisi bulunmaktadır. Türkiye'deki temsilcisi makina imalatçıları birliğidir. İki yıl önceki fuar Hannover'da düzenlenmiştir. Fuara yüz ülkeden yaklaşık olarak 145.000 ziyaretçi gelmiş ve 43 ülkeden 2100 katılımcı firmanın ürünlerini incelemişlerdir. Ziyaretçilerin %75 gibi önemli bir oranı ciddi yatırım planları ile fuarı ziyaret ettiğini belirtmiştir. Bu anlamda fuar ekonomik geleceklere yön vermekte son derece önemlidir.

Emo Fuarı'nda sergilenen ürünler şu şekilde sıralanabilir: CNC talaşlı imalat tezgahları, CNC kayat otomatlar, CNC tornalar, CNC yatay ve dik işleme merkezleri, CNC dişli taşlama tezgahları, frezeler, ısıl işlem makinaları, kontrol sistemleri, takım tutucular, kaynak, gaz, plaza ve su jeti ile kesme makinaları, yüzey teknolojisi makinaları, imalat ve proses otomasyonu, metalurji, kalite kontrol araç ve sistemleri, endüstriyel, elektronik, sensörler ve diagnostik teknoloji, tezgahlar için elektrikli ekipmanlar, tezgah servis ekipmanları, otomatik depolama sistemleri, yağlama ekipmanları, atık değerlendirme ekipmanları, çelik, döküm, saç malzemeler, kaplamada kullanılan malzemelerdir. Bunların dışında imalat ile ilişkili bilgisayar yazılımları ve CAD/CAM uygulamaları da fuarda sergilenmektedir. Ürünler geniş bir alana hitap ettikleri için fuar katılımcıları da geniş bir kitleyi oluşturmaktadır.

UNITEC Makina Olarak Tam Kadro Fuardayız!

Ürünleri Türkiye Pazarına taşıdığımız saygın Japon markaları Tsugami ve Enshu, Amerikan & İngiliz markası Hardinge & Bridgeport ve Alman markası Stama'nın yanında, Emo Fuarı'ndayız!

Bizleri ziyaret etmek isteyen dostlarımız, Tsugami ve Hardinge & Bridgeport, Enshu, Stama standlarına şimdiden davetlisiniz.